Przeglądy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Festexx
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez AdamB
    Festexx, ale 250zł wymiana sama oleju z filtrem oleju to też sporo, nawet jak na ASO Skody
    To u mojej żony w sparku wymiana z olejem i filtrem kosztuje 199 zł w serwisie opla

    Zostaw komentarz:


  • AdamB
    odpowiedział(a)
    Festexx, ale 250zł wymiana sama oleju z filtrem oleju to też sporo, nawet jak na ASO Skody

    Zostaw komentarz:


  • Festexx
    odpowiedział(a)
    Przy 60 tys km trochę więcej się wymienia niż sam olej

    Zostaw komentarz:


  • AdamB
    odpowiedział(a)
    Festexx, pytałem się o wymianę oleju: robocizna+filtr oleju, olej mój do 1.6TDI i Skoda na Conrada w Krakowie zaśpiewała mi około 250zł. :wink:

    Zostaw komentarz:


  • eaglemirek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Festexx
    chyba trochę sporo....
    Też tak myślę że sporo. Ja co prawda OIIFL CAXA po 60kkm płaciłem na polskie 850zł

    Zostaw komentarz:


  • Festexx
    odpowiedział(a)
    Pytanie za 100 pkt Kto robił przegląd przy 60 tys km ? Jaki był koszt ? Bo mi zaśpiewali 1300 zł z materiałem - olej, filtry, świece - chyba trochę sporo....

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    arekrsl1, pojawiłeś się wreszcie

    szukałem tu

    Zostaw komentarz:


  • arekrsl1
    odpowiedział(a)
    można chyba więc założyć że w TSI nie trzeba wymieniać rozrządu 8)

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sobol1500
    Rozrzad po 240k km!! :shock:
    pojeździ tyle w ogóle? Przecież TSI mają sie rozsypać po około 100 kkm

    Zostaw komentarz:


  • arekrsl1
    odpowiedział(a)
    dontak, ja też tak mam, pierwszy przegląd i wymianie oleju (i tu mnie teraz zhejtują forumowi fani wymiany oleju co 2 tyś. km. :lol: ) zrobiłem miesiąc temu (po 2 latach / 30 tyś. km.) i teraz odlicza, że przegląd ma być po roku / 15 tyś. km., a wymiana oleju po 2 latach / 30 tyś. km., jak się zapytałem czemu takie dziwy to wychodzi na to, że po 3 latach wg skody powinno się wymienić płyn hamulcowy.....

    Zostaw komentarz:


  • hans2
    odpowiedział(a)
    jasne, ale zastanawia mnie jak w koncu jest ustawione moje auto?
    tak jak pokazuje bolero, czy tak jak maxidot?

    Zostaw komentarz:


  • lu5asz
    odpowiedział(a)
    Maxidot prawdę powie
    Olej co 15kkm lub co rok i bedzie dobrze.

    Zostaw komentarz:


  • hans2
    odpowiedział(a)
    MY15 odebrany miesiac temu, QI6 (zmienny okres).
    bolero pokazuje przeglad za 2 lata lub 28kkm, olej za 2 lata lub 28kkm.
    co ciekawe maxi dot pokazuje olej za 14kkm. komu wierzyc?

    Zostaw komentarz:


  • kapi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kris86
    Nie wiem czy przypadkiem płynu hamulcowego nie wymienia się po 3 latach eksploatacji.
    dotyczy to każdego nowego samochodu w koncernie.
    później co 2 lata.

    Zostaw komentarz:


  • Kris86
    Guest replied
    Nie wiem czy przypadkiem płynu hamulcowego nie wymienia się po 3 latach eksploatacji. Może dlatego ustawili Ci, że za rok masz się stawić Później po 4 latach eksploatacji już normalny duży przegląd będzie

    Zostaw komentarz:


  • sobol1500
    odpowiedział(a)
    Info z ASO: plyn hamulcowy po 3 latach, swiece po 60k km. Rozrzad po 240k km!! :shock:

    Zostaw komentarz:


  • dontak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maicroft
    To jest totalna glupota generalnie.

    Predzej wymiana oleju po 15kkm, a przeglad po 30kkm.
    No niestety jest odwrotnie. Nie za bardzo wiem czym jest to uzasadnione. Może wypowiedział by się ktoś kto miał już przegląd i jak wyglądają u niego ustawienia w kompie.

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    To jest totalna glupota generalnie.

    Predzej wymiana oleju po 15kkm, a przeglad po 30kkm.

    Zostaw komentarz:


  • dontak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mac_aaron
    Moim zdaniem jest Przegląd 30kkm lub 1rok. Przejchałem już 45kkm i nie wołało na drugi serwis
    no u mnie w kompie jest ustawione 30kkm i 2 lata (wymiana oleju) oraz 15kkm i 1 rok (przegląd)

    Zostaw komentarz:


  • mac_aaron
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dontak
    Może ktoś mi powiedzieć dlaczego po pierwszym przeglądzie (30kkm) ustawienia w komputerze dotyczące wymiany oleju i przeglądu różnią się? Kiedy odbierałem auto z salonu było ustawione "wymiana oleju" 30kkm lub 2lata i "przegląd" również 30kkm lub 2lata. Teraz po pierwszym przeglądzie jest "wymiana oleju 30kkm lub 2 lata i "przegląd" 15kkm lub 1 rok. Dzwoniłem do ASO to powiedzieli "że tak teraz jest".
    Moim zdaniem jest Przegląd 30kkm lub 1rok. Przejchałem już 45kkm i nie wołało na drugi serwis

    Zostaw komentarz:


  • dontak
    odpowiedział(a)
    Może ktoś mi powiedzieć dlaczego po pierwszym przeglądzie (30kkm) ustawienia w komputerze dotyczące wymiany oleju i przeglądu różnią się? Kiedy odbierałem auto z salonu było ustawione "wymiana oleju" 30kkm lub 2lata i "przegląd" również 30kkm lub 2lata. Teraz po pierwszym przeglądzie jest "wymiana oleju 30kkm lub 2 lata i "przegląd" 15kkm lub 1 rok. Dzwoniłem do ASO to powiedzieli "że tak teraz jest".

    Zostaw komentarz:


  • maro rs
    odpowiedział(a)
    Eee, u mnie zawsze na dwie wymiany przodu przypadała jedna tyłu - a i esp i hhc było.

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Przy autach z HHC oraz ESP klocki z tylu padna szybciej.

    Zostaw komentarz:


  • lu5asz
    odpowiedział(a)
    No wlasnie wiem ze norma.Z moim szkodnikiem jest cos nie tak hehe

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lu5asz
    Dziwne ze większość najpierw wymienia klocki z przodu a pozniej z tylu
    zawsze tak miałem i to chyba jest norma

    Zostaw komentarz:

Pracuję...